Overwatch’un Yeni Haritası Oasis

531
0
PAYLAŞ

Overwatch için 2017’nin ilk içeriği olan yeni harita Oasis oyun sunucularına yüklendi. Winter Wonderland’in bitişiyle birlikte tam eski düzenimize dönüyoruz derken Blizzard bizi aksiyonsuz bırakmayacağını bir kez daha hatırlattı ve Arcade oyun moduna Oasis’i ekledi. Overwatch’un yeni haritası Oasis bir “Control Map”i yani haritadaki belirli bir noktayı sayaç %100’e gelene kadar korumamız gereken; Illios, Nepal, ve Lijang Tower benzeri bir harita. Önceki Control Map’leri gibi Oasis de farklı, küçük ve birbirinden bağımsız üç haritaya sahip (City Center, Gardens, University). Hafta boyunca sadece Overwatch’un yeni haritası Oasis ‘i oynama imkanı sağlayacak Arcade mod oyunculara açıldı. Bu hafta cılkını çıkartana kadar Oasis oynayabileceğiz! Ayrıca Diablo’nun 20. yaşını doldurması şerefine Diablo temalı 6 tane sprey (Diablo 3 kahramanları) ve Dark Wanderer oyuncu ikonu Overwatch’da online olan bütün oyunculara hediye edilmekte.

Overwatch’un Yeni Haritası Oasis ‘in Hikayesi

overwatch yeni harita oasis oasis tanitim resmiBlizzard’ın resmi Patch notları yeni haritanın hikayesini de barındırıyor. Açıklanan bilgilere göre Oasis, dünyanın en gelişmiş şehirlerinden birisi. Bilim insanlarının, araştırmacıların buluştuğu, yasaklamalar olmadan kendilerini bilime adayabildikleri çölün ortasında bir anıt şehir konumunda. Bu şehri parlak zekaya sahip bakanlar yönetmekte ve bu kişilerin bazı sırlar sakladıkları düşünülmekte. Bu sebeple güçlü organizasyonlar Oasis şehrine gözlerini dikmiş durumdalar. Arap çölünün ortasında bir mücevher gibi parlayan Oasis’de savaş başladı!

Overwatch’a Diablo 20. Yıl Hediyeleri

overwatch-diablo-anniversaryHediyelere sahip olmak için yapmanız gereken sadece çevrimiçi olmak. Overwatch’a girdiğiniz anda 6 adet sprey ki bunlar Diablo 3’de oynama imkanı bulduğumuz kahramanlar olacak ve bir de klasik Dark Wanderer Player Icon’una sahip olabileceksiniz. Blizzard’ın diğer oyunlarında sizleri bekleyen “Diablo 20. Yıl ödüllerine” buradan göz atabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK