Overwatch Noel Etkinliği Başladı

702
0
PAYLAŞ

Overwatch’un 3. etkinliği “Winter Wonderland” başladı. Geçtiğimiz günlerde bu etkinliğin tahmini içeriklerini sizlerle haberimizde paylaşmıştık ve tahminlerimizin birçoğu tuttu. (Noel Baba Torbjörn!!!) Overwatch Noel etkinliği 100’ün üzerinde ödül içeriyor, bunların arasında; kostümler, highlight intro’lar ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Ayrıca Hanamura ve King’s Row haritalarını karlar altında görmek çok keyifli. Simurg ekibi olarak ortak fikrimiz, Cadılar Bayramı etkinliği ile karşılaştırıldığında Winter Wonderland’in biraz zayıf kaldığı yönünde oldu fakat “Mei’s Snowball Offensive” Brawl’u gerçekten iki hafta boyunca sıkmadan oynanacak türden.

Unutmadan söyleyelim, Overwatch Noel Etkinliği sayesinde kazandığınız ödülleri etkinlik bittikten sonra da kullanabileceksiniz fakat bu temaya ait ödülleri oyun içi parasıyla satın almak isteyenler için son tarih 2 Ocak olacak. 13 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında aktif olacak Overwatch Noel etkinliğinin içerikleri şöyle:

Overwatch Noel Etkinliği

Yeni Brawl – “Mei’s Snowball Offensive”

meis-snowball-offensive-brawl-overwatch-noelNoel Brawl’unun teması ne olabilirdi diye düşünmeye gerek yok…tabi ki kartopu savaşı! 6’ya 6, herkes Mei, Endothermic Blaster’ın sarjöründe sadece tek bir süper güçlendirilmiş kartopu var ve kartopunu yiyen ölecek gerisini siz hayal edin. Silahınızı doldurmak için haritanın bazı noktalarında bulunan kar kümelerine gitmeniz gerekecek. Buz duvarını iyi kullanmak oyunun en kilit elementlerinden birisi. Son olarak Mei’s Snowball Offensive Brawl’unu çok keyifli kılan şeylerden birisi, Ultimate’ınızı kullandığınız zaman Reload gereksinimi olmadan seri bir şekilde kartopu fırlatabilmeniz. Doğru zamanda kullanıldığında rakip takımın tamamını bile öldürmeniz mümkün.

Winter Wonderland Lootbox’ları

WinterLootBoxIdle_OW_JP.gif

Overwatch’a bir etkinlik geldiği zaman Lootbox’larımız değişir ve etkinlik temasına uygun bir hal alırlar. Eski etkinliklerde olduğu gibi Winter Wonderland’de de yeni Lootbox’lar oyuna eklendi. Her Lootbox, içerisinde en az bir tane etkinlikle ilgili hediye barındırmakta. Ödüllerde şimdiden bol şans dileriz.

 Noel Temalı Ödüller

WinterSkinsSlideshow_OW_JP.GIF

Cadılar bayramı eklentisi ile karşılaştırıldığında bizce zayıf kalmasının sebebi, Winter Wonderland’in ödülleri oldu. OW Cadılar Bayramı etkinliğinde çıtayı o kadar yukarı çekti ki, zor beğenir olduk. Yine de hakkını yemeyelim, özellikle kostümlerden birkaçı gerçekten çok iyi dizayna sahip. Simurg-Gaming olarak favorimiz Yeti Winston oldu, peki sizin favoriniz kim?

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK