PAYLAŞ

Overwatch çizgi roman serisinin onuncu bölümü “Reflections” yayınlandı. Serinin yeni bölümü de tıpkı 9. Bölüm olan “Junkenstein” gibi özel bir tatil sayısı oldu. Yeni yıl aktivitesi Winter Wonderland‘in çıkışıyla birlikte böyle bir çizgi roman sayısını da açıkçası bekliyorduk. Kahramanların geçmişlerinin anlatıldığı daha ciddi sayıları bir kenara bırakan yapımcılar, daha çok oyuncuları eğlendirecek geyik bölümlere yöneldiler. Simurg ekibi olarak biz, diğer türlüsünü tercih ederdik fakat bu çizgi romanların da Overwatch’a gayet eğlenceli bir hava kattığı yadsınamaz. Overwatch çizgi roman #10 – Reflection’a ulaşabileceğiniz kaynaklar ve romanın hikayesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Çizgi romana iki farklı kaynaktan ulaşabiliyoruz. İlki Madefire versiyonu fakat akıllı telefonların birçoğu bu bağlantıyı açamıyor (Application Store’dan Madefire’ı indirebilirsiniz) bu sebepten dolayı normal versiyonunu da buraya ekliyoruz. Fakat tavsiyemiz, bilgisayar başına geçtiğiniz bir zamanda kesinlikle Madefire versiyonuna göz atmanız yönünde, çizgi roman deneyimini ses efektleri ile bir hayli arttırıyor.

Overwatch Çizgi Roman #10 Reflections: Hikaye

overwatch-cizgi-roman-10Hikaye yeni yıl arifesinde geçiyor. Tracer’ı çok yakın bir arkadaşına!!! (Spoiler vermiyoruz) yeni yıl hediyesi almaya çalışırken izliyoruz. Bir yandan dayanamayıp hırsızları yakalamaya çalışan iyilik timsali Tracer, hediye almak için gecikiyor fakat imdadına bir ufaklık yetişiyor ve kendi hediyesini Tracer’a veriyor. Bu hediyeyi yakın arkadaşına verdiği sırada olanları lütfen çizgi romandan izleyin:) Winston ise eski arkadaşlarının ona eşlik edeceğinin hayalini kurarak yalnızları oynuyor. Kahramanlarımız her biri bir yana dağılmış yeni yılın gelişini kutlarken, Pharah’ı ve Torbjörn’u sevdikleriyle gördükten sonra, Overwatch’un kötü kızı Widowmaker’ı kocasının mezarı başında, Reaper’ı ise uzaktan bir aileye bakarken görmek içimizi burktu. Yoksa kötü diye bildiğimiz bu karakterler o kadar da kötü değiller mi?

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK