PAYLAŞ

Overwatch’un 23 Mayıs’ta başlayıp 12 Haziran’a kadar devam edecek etkinliği “Overwatch Anniversary içerikleri açıklanmaya başladı. Şimdiye kadar açıklanan yenilikler arasında: 3 yeni Arena Haritası, 4 Legendary kostüm, Emote’lar ve birkaç Voice Line bulunuyor. Blizzard’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamalardan sonra oyuncu kitlesi ikiye bölünmüşe benziyor. Açıkçası Legendary kostümler bizde biraz hayal kırıklığı yarattı. Tabi ki bu tamamen zevk meselesi ama özellikle kostümlerin bazıları yaratıcılıktan uzak görünüyor. Karar sizin diyoruz ve şu ana kadar açıklanan Anniversary içeriklerine sizlerle paylaşıyoruz.

Overwatch Anniversary İçerikleri

4 Yeni Legendary Kostüm

Tanıtımı yapılan kostümler için henüz tamamlanmadıkları ve daha fazla kostümün etkinliğe ekleneceğini de açıklandı. Bumblebee kılıklı Bastion, Genji’nin sınıf arkadaşı Soldier: 76, Mısır folklorik temalı kıyafetiyle Pharah ve hangi Arcade oyunun fırladığı belli olmayan Zarya açıklanan ilk Legendary kostüme sahip kahramanlarımız oldu.

https://www.facebook.com/OverwatchZHTW/videos/1422285414501770/

Kahramanlara Yıl Dönümü Emote’ları

Kostümlere nazaran daha iyi tasarlandıklarını düşündüğümüz Emote’ların animasyonları çok akıcı görünüyor. Bunlara sahip olmak için para harcar mısınız sorusu ise muallak…

https://www.facebook.com/OverwatchLatAm/videos/1947353708832677/

Overwatch Anniversary ile 3 Yeni Arena Haritası

Oyundaki tek Arena haritası şu an itibariyle Eco Point: Antartica. Overwatch Anniversary ile gelecek haritaların da bu harita gibi, daha küçük alana sahip olmasını ve 1v1, 3v3 savaşlar için dizayn edildiğini düşünüyoruz. Yeni haritalar; Dorada, Eichenwalde ve Temple of Anubis esas alınarak tasarlanmışa benziyor.

https://www.facebook.com/OverwatchEU/videos/1156244701143496/


Etkinliği takip eden hafta sonu boyunca oyunun ücretsiz olacağını sizlerle paylaşmıştık. Overwatch’u nasıl indirip kuracağınızı da açıkladığımız haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK