HotS – Yeni Kahraman Malthael ve Özel Etkinlik

408
2
PAYLAŞ

Heroes of the Storm uzun bir aradan sonra Diablo evreninden yeni bir transfer yapmaya hazırlanıyor. Diablo III : Reaper of Souls eklenti paketiyle birlikte oyunun baş kötüsü olan Malthael, Nexus’un en korkulan Asssassin’lerinden birisi olmaya aday. Ayrıca yeni kahraman Malthael özel bir etkinliği de beraberinde getirecek. yeni kahraman malthael bargainBildiğiniz üzere yakın bir tarihte Diablo III’e bir eklenti paketi daha gelecek. Paketin en önemli yeniliği olacak Necromancer kahramanının reklamını yapmak isteyen Blizzard, HotS tarafında hediye dağıtarak oyuncuların heyecanını arttırmaya uğraşıyor.

HotS – Malthael Özel Etkinliği (Malthael’s Bargain)

Malthael 13 Haziran’da Nexus’a gelecek ve etkinlik de kahramanın gelişi ile başlayacak. Etkinliğin bitiş tarihi ise 26 Haziran olarak açıklandı. Malthael’s Bargain olarak adlandırılan etkinlik sayesinde hem HotS için hem de Diablo III için ödüller kazanabileceğiz. Etkinlikte yapmanız gerekenler ve ödüller ise şöyle :

 • Yapmanız Gerekenler
  • En az bir arkadaşınızla “Party” kurarak 15 tane HotS maçı yapın,
  • Bu maçlar; VS AI, QM, Ranked veya Unranked olabilir,
  • Maçlarda kullanacağınız kahramanlar Diablo evreninden olmak zorunda.
 • Ödüller
  • Heroes of the Storm için Leoric’s Phantom Charger bineği ve 1 adet Epic Loot Chest,
  • Diablo III ödülü ise Ghost Kerrigan kanatları olacak.

HotS – Yeni Kahraman Malthael ‘in Özellikleri

“Bir zamanlar ismi bilgelikle yan yana anılan melek, Worldstone’un yok edilmesinin ardından cenneti terk etti ve Reaper of Souls’a dönüştü. Ölüm Meleği Malthael, şeytani yozlaşmadan etkilenen her şeyi yok etmeye başladı, buna insanlar da dahil…

yeni kahraman malthael ozellikler13 Haziran’da Nexus’a gelecek Malthael, Assassin sınıfına ekleniyor. HotS’un yeni kahramanı Malthael’in özelliklerinin detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Trait

Reaper’s Mark
 • Binalara yapılan saldırıların dışında yapılan baz saldırılar o hedefe 4 saniye süren bir Reaper’s Mark koyar. İşaretlenen bu hedefler, görünür hale gelirler ve her saniye canlarının %2.5’i kadar hasar alırlar.
[Q] Soul Rip
 • Malthael, Reaper’s Mark ile işaretlenmiş düşmanlarının ruhlarını çekmeye başlar. Bu saldırı ile düşman başına 100 hasar verir ve kendisini 44 puan iyileştirir. Bu özellik Heroic hedeflere uygulandığında, normal iyileştirme miktarına ek olarak kendi canının %3’ü kadar iyileştirme sağlar.
[W] Wraith Strike
 • Ölüm Meleği Malthael, Reaper’s Mark ile işaretlenen düşmanın arkasına ışınlanır. Bu özellik düşmanın üzerindeki Reaper’s Mark’ı yeniler ve ayrıca 59 hasar yapar.
[E] Death Shroud
 • 0.25 Saniyelik hazırlanma süresi sonrasında karanlık bir sis dalgası fırlatılır. Bu dalganın çarptığı düşmanların tamamı Reaper’s Mark ile işaretlenerek hasar almaya başlarlar.
[R1] Tormented Souls
 • Malthael kendisine kalkan kazandırır ve yakınında bulunan düşmanlara 4 saniye boyunca sürekli olarak Reaper’s Mark koymaya başlar.
[R2] Last Rites
 • Yeni Kahraman Malthael, seçtiği düşmana bir ölüm emri keser. 2 Saniye sonra bu düşman, eksik canının yarısı miktarında hasar alır.
 • Quest: Last Rites özelliği etkisindeyken ölen düşmanlar olursa, özelliğin hazırlanma süresi kalıcı olarak 5 saniye azalır. Özelliğin hazırlanma süresi 15 saniyenin altına düşemez.

HotS Malthael Kostümleri

Yeni kahraman Malthael için şimdilik sadece 2 kostüm görseli tanıtıldı. Bu kostümlerden ilki Diablo III için hazırlanmış klasik görünüm diğeri ise Gravewarden Malthael.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK