PAYLAŞ

Hearthstone severler için tam da aranan yenilik geldi. Oyuncuların büyük bir bölümü kendilerine avantaj sağlayacak desteleri internette aratıp, akıllarına yatanları kendi hesaplarına tek tek kopyalamak durumunda kalıyorlardı. Blizzard bu durumu kolaylaştırmak amacıyla, Hearthstone destelerini için Import / Export özelliği’ni oyuna ekledi. Artık Icy-Veins ve HearthPwn sitelerindeki desteleri kopyalayarak oyuna eklemek mümkün. Sadece bununla da kalınmıyor, isterseniz sevdiğiniz ve başarılı olduğunu düşündüğünüz desteleri oyun içinden kopyalayarak bu sitelere yükleyebilirsiniz.

Hearthstone Destelerini için Import (Sitelere Yükleme) Nasıl Yapılacak?

  • Oyun içinden My Collection’a girin,
  • İstediğiniz desteyi seçerek Copy tuşuna basın,
  • Daha sonra Icy-Veins’te bulunan aşağıdaki bölümlere giderek Import Deck yapın.

icy veins deste import

HearthPwn’a deste yüklemek için ise, ana sayfada bulunan “Deckbuilder” sekmesine girmeniz ve aşağıda gördüğünüz kutuya destenizi yapıştırmanız gerekiyor.

hearthpwn deck import 2Hearthstone Destelerini için Export (Oyuna Yükleme) Nasıl Yapılacak?

hearthpwn deck importHearthPwn ve Icy Veins’ten deste alıp oyuna eklemek de gayet kolaylaştı. Icy-Veins’te artık her deste “Copy Export String to Clipboard” seçeneği ile gelecek. Destelerin altında bulunan bu tuşa tıkladıktan sonra oyunu açarak “yeni deste yarat”ı seçiyorsunuz. Clipboardunuz’da bulunan desteyi mi istiyorsunuz sorusuna “evet” cevabını vererek desteyi oluşturmuş oluyorsunuz.

HearthPwn’daki destelerin altında bulunan “Copy Deck For Hearthstone” tuşuna basıp aynı oyun içi işlemleri gerçekleştirerek kolayca destenizi yaratabileceksiniz. Yüklediğiniz destelerdeki bazı kartların sizde bulunmaması durumunda bu kartlar mavi renkte görünecektir. Desteleri yükleyen bazı oyuncular bu desteler için kart alternatiflerini de eklemektedirler. Bu alternatifleri kontrol ederek ideal desteleri kolayca yaratmanız mümkün.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK