Simurg gaming legion

Simurg Gaming

Simurg Gaming; 2015 yılında, World of Warcraft™ hakkında Türkçe içerik eksikliğini kapatmak için doğmuştur. Halen dünyanın en büyük MMORPG oyunlarından biri olan WoW ile ilgili yeterli Türkçe kaynak bulunmaması, bizleri oyun hakkında içerik üretip oyunculara yardımda bulunmaya itmiştir. Yaşlanmış olmasına rağmen her eklenti paketiyle genişleyen ve değişen WoW, bir yandan oyuna yeni başlayan oyunculara, bir yandan da uzun zamandır ara vermiş oyuncularına yepyeni bir dünya sunmaktadır. Koca koca adamlardan oluşan Simurg Gaming de bu dünyada sizin rehberiniz olmayı amaçlamaktadır.

Tabii Simurg Gaming ekibinin World of Warcraft ile başlayan oyun yolculukları, Blizzard’ın oyun yelpazesine eklemiş olduğu Hearthstone, Heroes of the Storm ve Overwatch ile bir hayli genişlediği için, ekip tüm Blizzard oyunlarla ilgili içerikleri, yenilikleri ve haberleri kullanıcılarına aktarma görevi üstlenmiştir.

Peki kimler yapmaya çalışıyor bu işi? Mesela bir adet editör bozuntusu Beorynn var, bu böyle yazıları falan düzenliyor. Her oyunda kendine bir Tank bulmuş genelde onlarla takılmacada. İş yapıyormuş gibi görünüyor ama kimse emin değil tam ne yaptığı konusunda.

Bir adet Constantine var, bu da haber sorumlusu. Gece gündüz demeden çalışıyor. Hatta bazen hızını alamayıp sadece gece çalışıyor gündüzleri uyandıramıyoruz falan. Yine de faydalı gibi.

Bir Caemenium var, bu da tam Joker’in Türkçe’si. Nerede lazımsa hop orada, gönülden Support bir insan. Azıcık asabilik var ama içerisinde pamuk? İyi de yazılım bilir. Tüm aksaklıkları kendine çekmesi gibi bir Ultimate Passive özelliği var.

Bir de Absimiliard var. Tam bir Farmer, mob kessin, adam farmlasın, Hearthstone’da deste falan yapsın. Bir kısmet bir şans var bazen anlam veremiyoruz. Ama oynattığımız Sayısal Loto’ları daha tutturamadı. Ümitliyiz.

Bizimle oynamak isteyenler için BattleTag’lerimiz:

Beorynn#2839

Beorynn
Beorynn

Constantine#22864

Constantine paladin
Constantine

Caemenium#2904

Caemenium paladin
Caemenium

Absimiliard#2118

absimilliard rogue
Absimiliard