Anasayfa Forumlar World of Warcraft Azerothian Union Twisting Nether PVP (Alliance)

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  GN35 tarafından 8 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #9135

  GN35
  Katılımcı

  Herkese iyi akşamlar.. Azerothian Union sadece türk guildidir. Yakın arkadaşlar tarafından kurulmuş iradeli,tecrübeli,yabancı dil konusunda pek sıkıntısı bulunmayan,makaranın rahatlıkla döndüğü keyifli bir guild olmak için kurulan yeni bir oluşumdur.

  Aktif olarak Bg,Raid ve Mythic Keystone dungeonları guild içinde Cuma,Cumartesi ve Salı günleri yapılmaktadır. Bu oluşuma katılmak isteyen türk arkadaşlarımızla beraber büyüyüp,gücümüze güç katmak istiyoruz. Ne yazık ki twisting nether sunucusunda horde ağırlıklı player mevcut. Fakat bu bizim hoşumuza gitmekte raid ve dungeonların yanı sıra pvpyede önem vermek istiyoruz.

  Ekürinin geneli vanilla döneminden beri oyunu oynamakta şuan için özellikle raidlerde 1 healer ve 1 tank arkadaşımız eksik..

  Guildin whatsapp grubu mevcuttur. Haberleşmeler genellikle whatsapp grubu üzerinden yapılmaktadır.

  Ts sunucumuz : “auwow.ts3.center”
  Guild web sitesi : “www.auwow.com” (forum içerisindeki rehberler “simurg-gaming” tarafından alınmıştır. Guilddeki her arkadaşımıza simurg-gamingi takip etmesini şiddetle tavsiye ediyoruz.)
  Raid Bilgileri : Forumun içerisinde raidlerin heroic ve mythic zorluklarının rehberleri eklenecektir. Tüm guild üyelerinin raidlerin içeriği hakkında bilgi sahibi olmasını düşünmekteyiz.

  Oyun içerisinde her guild üyesinin ts kullanması gerekmektedir.

  Azerothian Union oluşumuna katılmak isteyen arkadaşlar oyun içerisinden “Battletag:OrkunBozkurt#2568” ekleyerek ulaşabilirler.

  • Bu konu 8 ay 3 hafta önce önce  GN35 tarafından değiştirildi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.